Search
Close this search box.

O NÁS

100% SPOKOJENOST

Ke klientovi se chováme tak, jak bychom chtěli, aby se choval k nám.

TECHNOLOGIE

Špičková kvalita a ochota zavádět nové technologie.

ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Dobrý kontakt se zákazníkem je naší prioritou, poradíme vám v každém ohledu.

Transport

Zajišťujeme profesionalitu a pečlivost při zabezpečení vašich zásilek pro přepravu.

0 +
Počet odeslaných balíčků
0
4 roky zkušeností v oblasti elektronického obchodování
0 +
Zákazníků

ZÁRUKA SPOKOJENOSTI

Za svou kariéru přepravní společnosti jsme obsloužili více než 200 000 zákazníků a odeslali téměř půl milionu zásilek. Vybudovali jsme spolehlivou prodejní síť a získali důvěru mnoha stálých zákazníků. Obsluhujeme maloobchodní prodej, veřejné subjekty a velkoobchodní zákazníky. Mnoho našeho zboží vyvážíme do zahraničí.

NOVÉ TECHNOLOGIE

Jako společnost se snažíme hledat stále nová a nová řešení v oblasti LED osvětlení a fotovoltaické technologie. Spolupracujeme s největšími zahraničními dodavateli a nabízíme nejvyšší možnou kvalitu za přijatelnou cenu.

VELKÉ SKLADOVÉ ZÁSOBY

Díky našemu dobře organizovanému skladu si můžete být jisti, že pokud u nás nakoupíte, zboží odešleme do 48 hodin od nákupu. Zboží máme ve vlastních skladech, díky čemuž zboží rychle doručíme.

SLUŽBY ZÁKAZNÍKŮM

Velký význam přikládáme zákaznickému servisu, takže nás můžete kontaktovat mnoha různými způsoby. V případě jakýchkoli problémů jednáme vždy ve prospěch spotřebitele a tak, abychom problém vyřešili co nejrychleji a neprodlužovali ho. Kromě toho se vždy snažíme zboží co nejvíce chránit, aby se při přepravě nepoškodilo.

Shape

FAQ [ČASTO KLADENÉ DOTAZY]

Odpovědi na vaše otázky

U většiny produktů je doprava zcela zdarma a neplatíte vůbec nic, pouze u nejlevnějších produktů se náklady na dopravu pohybují v závislosti na způsobu doručení: 99.00 KC

Platit můžete na dobírku, bankovním převodem, elektronickým převodem, kartou, BLIKem atd.

V první řadě kontaktujte naši společnost telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím našich webových stránek, naši konzultanti vám poradí, jak v dané situaci postupovat.

Samozřejmě, pokud se vám výrobek nelíbí nebo vám jinak nevyhovuje, můžete jej do 14 dnů od obdržení vyměnit nebo vrátit. Zboží musí být ve stejném stavu, v jakém bylo doručeno, nepoškozené a v původním obalu s veškerým příslušenstvím. Kontaktujte nás prosím předem e-mailem:

Ne, pokud smlouvu zrušíte do 14 dnů, nemusíte uvádět důvod, ale bude vítán, protože vám můžeme nabídnout lepší služby nebo je zlepšit na základě obdržené zpětné vazby. Každý komentář zákazníka je pro nás cennou lekcí.

Ano, jako obchod vám nabízíme roční záruku.